Boileriai, vandens šildytuvai, akumuliacinės talpos vokiškos gamybos, nerūdijančio plieno, juodo metalo su emalės padengimu tūriniai vandens šildytuvai saulės kolektorių sistemoms. Prekiaujame vokiečių gamintojo Juratherm GmbH boileriais. Galime pasiūlyti vandens šildytuvus įvairių talpų ir galingumų.

Dėl boilerių, tūrinių vandens šildytuvų, akumuliacinių talpų kainos, montavimo, konsultacijos susisiekite su mumis, visada padėsime.

+370-69824800.

Boileriai, tūriniai vandens šildytuvai teikiamos paslaugos

  • Prekyba boileriais, vandens šildytuvais, akumuliacinėmis talpomis.
  • Konsultacijos perkant, montavimas.
  • Saulės kolektorių sistemų projektavimas, instaliacija.
  • Boileriai pristatomi visoje Lietuvoje.
  • Platus asortimentas, galima pritaikyti beveik prie visų esamų ir būsimų šildymo sistemų
  • Kokybišką aptarnavimas bei garantinis remontas.

Produktai - Boileriai, vandens šildytuvai, akumuliacinės talpos

Saulės kolektoriai montavimo instrukcija

Montavimas turi būti atliekamas laikantis Europos Sąjungos standartų, vandentiekio ir karšto vandens tiekimo sistemų, statybos kodekso reikalavimų, bei pagal vietinius standartus ir reglamentus. Įrangą turi įdiegti tik kvalifikuoti asmenys, išskyrus tuos atvejus, kaip nurodyta saulės kolektoriaus instaliacijos knygutėje. Remontuoti, aptarnauti gali ir kompetentingi ne įgaliotieji asmenys. Sistema turi būti pilnai sumontuota ir užpildyta glikoliu. Saulės kolektoriaus sumontavimas ir pajungimas į sistemą, nemontuokite vakuuminių vamzdelių su karštu vamzdeliu, kol nesumontavote pagrindinės sistemos: automatikos, siurblio, boilerio,

saule --08/21/2017